ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ЩОРІЧНИЙ МІСЯЧНИК ШКІЛЬНИХ БІБЛІОТЕК 2019 РОКУ. ПІД ГАСЛОМ: «БІБЛІОТЕКА НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ - ПРОСТІР ДЛЯ ОСВІТНІХ МОЖЛИВОСТЕЙ КОЖНОГО УЧНЯ».

Дата: 4 листопада 2019 о 09:03, Оновлено 27 листопада 2019 о 13:52

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ  ЩОРІЧНИЙ  МІСЯЧНИК  ШКІЛЬНИХ  БІБЛІОТЕК

2019 РОКУ.

ПІД ГАСЛОМ: «БІБЛІОТЕКА НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ  - ПРОСТІР ДЛЯ ОСВІТНІХ МОЖЛИВОСТЕЙ КОЖНОГО УЧНЯ».

СПРИЯТИМЕ КОНСОЛІДАЦІЇ ЗУСИЛЬ ШКІЛЬНИХ БІБЛІОТЕК УКРАЇНИ В АКТУАЛІЗАЦІЇ ПИТАНЬ РЕФОРМУВАННЯ ДІЯЛЬНОСТІ ШКІЛЬНОЇ БІБЛІОТЕКИ ТА ПІДВИЩЕННЮ ЇЇ ІНФОРМАЦІЙНОЇ Й СОЦІАЛЬНОЇ РОЛІ В ОСВІТНЬОМУ ПРОЦЕС

«ШКІЛЬНА БІБЛІОТЕКА – ЦЕНТР ТВОРЧОГО РОЗВИТКУ ДИТИНИ» СПРИЯЄ У СТВОРЕННІ УМОВ ДЛЯ РОЗВИТКУ Й САМОРЕАЛІЗАЦІЇ КОЖНОЇ ОСОБИСТОСТІ,ФОРМУВАННЮ ПОКОЛІННЯ,ЯКЕ ЗДАТНЕ ВЧИТИСЯ ПРОТЯГОМ УСЬОГО ЖИТТЯ,ПРОДУКТИВНО РОЗВ ЯЗУВАТИ НАГАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ СУЧАСНОСТІ,РОЗВИВАТИ ЦІННОСТІ ГРОМАДСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА.

1. Статистичні дані про проведення  місячника:

ЗНЗ

Кількість заходів

Кількість учасників

Кількість гостей (письменників, батьків…)

1

8

36

10

1. В рамках місячника підготовлено і проведено: День відкритих дверей «Бібліотека – море книг»; Екскурсія до шкільної бібліотеки «Книги читати – все знати»; Всеукраїнське заняття доброти «Гуманне та відповідальне ставлення до тварин»; конкурс дитячих малюнків «Герої моєї улюбленої казки» учнів 3-6 класів; благодійна акція «Книжка в дарунок бібліотеці»; фотоконкурс «Я і моя улюблена книжка», оновлена релаксіїна зона «Територія творчості» для 1-4 класів; виставка малюнків «Ми читаймо і малюймо», шкільна бібліотека за здоровий спосіб життя «Здоровим бути модно», розроблена збірка з безпеки життєдіяльності «Отруйні ягоди та рослини в околицях рідного краю», «виставка творчих робіт учнів «Я - творча дитина»,імітований читацький паркан:розміщення подяк та пропозиції. Учнів 3-5 класів зацікавив конкурс дитячих малюнків,учнів 6 класу фотоконкурс з улюбленою книжкою, 4-7клас виготовлення саморобок, учнів 8-11 класів імітований читацький паркан. Всім віковим категоріям учнів була цікава розробка збірки «Отруйні ягоди та рослини рідного краю.»;викладка за здоровий спосіб життя «Здоровим бути модно».

1. В заходах брали участь класні керівники початкових класів  Білосорочко О.А., Міщенюк Я.В.,шк..бібліотекар Курочкіна О.С. сільський бібліотекар Петрич Л.О., заступник директора з виховної роботи Король О.Т. та батьки учнів: Боброва І.М.; Сова Т.С,Соловйова А.О. Ягелло; О.Л, Доскалюк Н.А.;Сінько Н.М.

Заклад освіти

Назва веб-ресурсу
(сайту, блогу…) або назва окремого заходу

Посилання на веб-ресурс (або на окремий захід)

Яснівська ЗШ І-ІІІ ступенів

сайт Яснівської ЗШ І-ІІІ ступенів (

Виконавець:                           Шкільний бібліотекар.                           Курочкіна О.С.

Детальніша інформація про проведення місячника за посиланням:https://docs.google.com/document/d/1TF9PpWthyeAturwihHnNRpdRJkPKMGRx/edit