Матеріально-технічна база школи

Дата: 16 листопада 2018 о 14:55, Оновлено 21 листопада 2018 о 16:08

Матеріально-технічна база школи: https://drive.google.com/file/d/1o3nEdUOcJ3OO20N84vrVA-we0jrOc-CQ/view?usp=sharing

Матеріально-технічна база

1. Матеріально-технічна база Яснівської ЗШ І-ІІІ ступенів Мелітопольської РР ЗО включає будівлі, споруди, землі, комунікації, обладнання інші матеріальні цінності, вартість яких відображено у балансі Закладу.

2. Майно  Яснівської ЗШ І-ІІІ ступенів Мелітопольської РР ЗО належить йому на правах оперативного управління відповідно до чинного законодавства рішення про заснування і Статуту Закладу та укладених ними угод.

3. Яснівська ЗШ І-ІІІ ступенів Мелітопольської РР ЗО відповідно до чинного законодавства користується землею, іншими природними ресурсами і несе відповідальність за дотримання вимог та норм їх охорони.

4. Вилучення     основних фондів, оборотних коштів та іншого майна Закладу проводиться лише у випадках, передбачених чинним законодавством. Збитки, завдані навчально-виховному комплексу внаслідок порушення його майнових прав іншими юридичними та фізичними особами, відшкодовуються відповідно до чинного законодавства.

5. Для забезпечення освітнього процесу база закладу має навчальні кабінети, майстерню, а також спортивну залу, бібліотеку, приміщення для технічно персоналу.

6. Відповідно до рішення Промінівської сільської ради від 10 листопада 2005 року № 02 навчальний заклад має земельну ділянку, де розміщуються спортивні майданчики, зона відпочинку, господарчі будівлі, тощо.