Новини проекту
Всеукраїнський конкурс з кібербезпеки «Кіберніндзя»
Вітаємо з Днем знань!
Передплачуйте та вигравайте!
Вітаємо з 30-річчям незалежності України
ЗНИЖКИ на Розширений пакет послуг
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Голосування
Як Вам новий сайт?
Всього 3 людини
    
Новини

З’явився додаток для розвитку мовлення у дітей з аутизмом
Ср, 16 Чер 2021 10:13:33
Нові правила перебування дітей у літніх таборах. Що треба знати?
Ср, 09 Чер 2021 09:09:41
Цифрограм для вчителів
Чт, 03 Чер 2021 09:20:00
Педагоги можуть отримати мінігранти для розвитку культури прав людини – як подати заявку
Чт, 03 Чер 2021 09:18:40
Клопотенко та Ляшко розповіли, як здорожчає шкільне меню
Вт, 01 Чер 2021 08:44:13

#Не_ведись-прояви свою стійкість в Інтернеті

Дата: 6 травня о 10:23
8 переглядів

#Не_ведись-прояви свою стійкість в Інтернеті

Таку тему 5 травня було розглянуто на онлайн уроці заступником директора з НВР Єрмаковою Юлією Миколаївною разом з учнями 6-8 класів. Урок був розроблений проектом #stop_sexтинг Інформаційна-освітня кампанія #stop_sexтинг створена у 2018 році з метою захисту українських дітей від сексуального насилля в Інтернеті.

Мета уроку: сформувати ключові навички стійкості щодо шкідливого контенту та емоційного відновлення після взаємодії з таким контентом. Зараз діти більшу частину свого часу проводять в онлайн просторі - це навчання, спілкування, дозвілля. Тому тема дуже актуальна серед молоді.

На уроці разом з учнями ми розглянули такі поняття як кібербулінг, шкідливий контент, викконали вправу "Шкідливий контент" - учні в розподіли ситуації на дві групи "шкідливий контент" та "контент, який не нашкодить". Після вправи ми поговорили, що потрібно робити коли діти бачать шкідливий контент в Інтернеті. Також виконали вправу "Мої переживання". Учням було запропоновано три речення, які вони повинні були продовжити - діти висловлювали свої думки, наводили приклади різних ситуацій. По завершенню вправи ми підбили підсумки що потрібно роботи коли стається ситуація в Інтернеті і вона викликає страх, занепокоєнння, переживання та інші емоції, сформували певні правила для себе. Наступна вправа "Обговорення". Я запитала у учнів, що на їхню думку є індикатором того, що їх друг/знайомий або близька людина переживає кризову ситуацію і поводиться ризиковано? Діти вислови свої думки і були абсолютно праві - це говорить про те, що діти вміють аналізувати, переживати за свої близьких і обов'язково допоможуть. По завершенню уроку ми з учнями придумали ТОП-5 правил для класу, правила базувалися на тому, що вони дізналися на уроці. Дякую своїм учням за гарну роботу, зворотній зв'язок та співпрацю.

#stop_sexтинг

#не_ведись_прояви_свою_стійкістьв_Інтернеті

#Yasnivskaschool

#Терпінівська_ОТГ_МР_ЗО

  

 

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.